Background Image

Asansör Takip Programı

Detaylı bilgi için asansorprogrami.com'u ziyaret ediniz.

Apartman, site, plaza ve AVM gibi toplu yaşam alanlarının vazgeçilmez ihtiyacı olan ASANSÖR ve YÜRÜYEN MERDİVENLER in bakım,arıza ve montaj gibi tüm süreçlerine yönelik çözümler ve raporlamalar sunan internet tabanlı ve mobil uygulamalı asansör programıdır.

Zaman

Sahada ya da ofiste yapılan işlemleri anlık senkronize ederek zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Planlama

Günlük ve Aylık bakım işlerinizi otomatik olarak planlar.İşlerinizin aksamadan hep kontrol altında,planlı olmasını sağlar.

Online Tahsilat

Bina yöneticilerine, asansör bakım aidatlarını istedikleri yerden kredi kartıyla ödeme imkanı sağlar

Uyarı

Periyodik Kontrol Tarihleri, Gecikmiş Bakımları, Giderilmemiş Arızaları, Bekleyen Siparişleri siz unutsanızda sistem unutmaz ve sizi işlem yapana kadar uyarır.

Personel Takibi

Personelinizin sahada yaptığı bakım,arıza,montaj işlemlerinde konumu ve zamanı kontrol altına alınır.Konumu açık olmayan personelin işlem yetkisi kısıtılayarak firma yöneticisine bilgi verir.

Raporlama

Personelin verimlilik raporu, Asansörlerin etiket durum raporları,Aylık Bölgesel Yapılan/Kalan Raporlar gibi özel raporlar sunar

Background Image

Zaman

Otomatik Günlük İş Planları oluşturma, Aylık Periyodik Bakım Planlama ve Anlık Güncelleme ve Raporlamalar ile %85 oranında zamanda verimlilik sağlar.

Veri Yedekleme

Otomatik veri yedekleme ile %100 veri koruma sağlar ve veri kaybını sıfıra indirger.


Adaptasyon

Kolay arayüzü ile kullanım kolaylığı veadaptasyon sorunlarını ortadan kaldırır.İlk kullanımda bile %95 oranında adaptasyon sağlar.

DENEMEDEN KARAR VERMEYİN!

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, beğenirseniz satın alın.

Başvuru yapmak için tıklayınız.